Vrh E

28. června 2018 se nám narodil Vrh E
1 kluk a 3 holky, všichni parti color - téměř bílí s černou -
ELVIS + ELZA + ELVÍRA + EMMA
Rodiči jsou Čaki (hnědý particolor) a Sněžnice (černá particolor). Oba rodiče jsou extrémně mazliví a závislí na člověku, mají také moc pěknou a téměř bezůdržbovou srst.
Štěňátka jsou povedená a velice chlupatá.
Více fotek štěňátek najdete také na mém facebooku tady

ČAKI
SNĚŽNICE

A zde fotky a popisy štěňátek. Štěňátka u nás zůstávají  minimálně do 3 měsíců – jednak kvůli dokončení očkování, ale především až se projeví jejich jedinečné povahy a budu jim schopná najít domov, do kterého se budou hodit. Jsem se štěňátky denně ve dne v noci, dokonale je znám.
Všechna štěňátka jsou už samostatná, sama chodí ven, kde se i venčí, doma mají ještě plínku, kam také bez problémů chodí. Všechna štěňátka jsou zvyklá na koupání, česání a fenování a k mému překvapení na rozdíl od dříve chovných maltézáčků, všichni naši pomíci péči a hlavně fén milují a vyhledávají. Zvykáme také na cestování autem, většinou je to bez problémů, někteří trošku slintají :-)

U všech štěnátek na prodej nabízíme možnost splátek s tím, že první splátka musí být minimálně 15 000 Kč.


ELVIS – prodaný - 38 000 Kč
Elviskovi jsem dlouho nemohla vymyslet jméno. Měl jich od narození několik, ale v průběhu jeho vývoje se k němu přestaly hodit. To se mi snad ještě nestalo. Jednoho dne jsme se mazlili a on mi pošeptal, že by se chtěl jmenovat Elvis
:-)

Elvis je můj miláček, nádherný, chlupatý pejsek ideální velikosti, po obou rodičích extrémně mazlivý, dělá mu radost být v lidské společnosti. Všechno je u něj v pořádku, jen těmto liniím se dobarvuje pigment očních víček až kolem 1 roku věku.


ELVÍRA – prodaná - 35 000 Kč
Elvík je výjimečný tvoreček. Prodám ji nejlépe do rukou zkušeného a milujícího pejskaře a nejlépe k dalšímu pejskovi a k domečku se zahradou.
Elvíra je extrémně závislá, velice živá fenka s nezkrotnou energií. Stále chce být s vámi, zatímco ostatní pejsci dělají 2 kroky, ona jich udělá 10, nikdy se nezastaví.
Je tak závislá, že je někdy až vlezlá, chce být stále s vámi. Potřebuji ji najít takový domov, kde toto bude bráno jako pozitivum, nikoliv jako překážka a obtěžování. Závislejšího a milejšího pejska neseženete. Nicméně bude vyžadovat hodně pozornosti a trpělivosti. Hlavně žádné násilí a dril. Chtěla bych, aby zůstala taková, jaká je. Je opravdu jedinečná.
Elvíra je moc pěkná holčička s nádhernou světle hnědo zelenomodrou barvou očí (po tatínkovi). Bude malá a má i jemnější kostru. K malým dětem ji tedy nemohu úplně doporučit.
Je téměř bílá, ale je možné, že černé tečky a znáčky se v průběhu života ještě zvýrazní nebo rozrostou.  Ale určitě ne o mnoho, podle mě se zvýrazní jen pigment kolem očí.

AKTUALIZACE: Elvírka má stále mnoho zájemců a obdivovatelů, zatím se nám ale nepodařilo najít jí ideální domov na míru přímo pro ní.
Elvírka postupem času velice dozrává, stává se z ní vyrovnaná fenka, velice se zklidnila, jen vyžaduje neustálou pozornost. Je nerada zavřená a omezovaná a jako jedné z mála jí úplně nevyhovuje smečkový život. Potřebuje mít svého páníčka jen a jen pro sebe. A jak jsem psala, dalšího pejska v rodině by také uvítala :-) Její dospělácká váha bude kolem 2,3 kg.
Elvírka přinese do života spoustu vzruchu, radosti a hlavně lásky!

Další aktualizace: Elvírka se v období puberty velice změnila. Stala se z ní klidná a vyrovnaná fenka, která ale ke své šťastné a spokojené existenci potřebuje fyzický kontakt s člověkem, kdykoliv si vzpomene. Není to ale zase tak často, jakmile má jistotu trvalé přítomnosti člověka a možnost mazlení, tak je brzy spokojená a nijak neobtěžuje. Naopak, stačí jí krátké, zato velice intenzivní chvilky a pak je absolutně bezproblémová a samostatná.  Je to zlatíčko.


ELZA (Panda) – prodaná - 35 000 Kč
Elza jako by z oka vypadla svojí mamince.
Je to silná, bezproblémová fenka, hodící se do života ve smečce, kde je moc spokojená. Je krásně chlupatá, bez vad.


EMMA – zůstává doma
Emmička je miniaturní muchlovací holčička. Je to panenka. Moc jsem si jí zamilovala a budu doufat, že trochu vyroste. Veselá hravá, kontaktní a moc milá fenka s nádherným obličejíkem a velkýma očima.