Vrh D

23. června 2018 se nám narodil početný vrh D.
2 kluci a 2 holky -
DUSTY (ledově plavý parti (bílé ponožky a lysinka) phantom merle), DOMINIK (plavý phantom merle), DONA (black and tan), DOROTKA (black and tan)
Tatínek je VLČEK (bílý), maminka NASTĚNKA (oranžová merle).
Oba rodiče jsou extrémně krásnéného a líbivého exteriéru a dětičky se jim povedly. K tomu mají velice milé, jemné a citlivé povahy.
  Více fotek štěňátek najdete také na mém facebooku tady

Vlček
Nasťa

A zde fotky a popisy štěňátek. Štěňátka u nás zůstávají  minimálně do 3 měsíců – jednak kvůli dokončení očkování, ale především až se projeví jejich jedinečné povahy a budu jim schopná najít domov, do kterého se budou hodit. Jsem se štěňátky denně ve dne v noci, dokonale je znám.
Všechna štěňátka jsou už samostatná, sama chodí ven, kde se i venčí, doma mají ještě plínku, kam také bez problémů chodí. Všechna štěňátka jsou zvyklá na koupání, česání a fenování a k mému překvapení na rozdíl od dříve chovných maltézáčků, všichni naši pomíci péči a hlavně fén milují a vyhledávají. Zvykáme také na cestování autem, většinou je to bez problémů, někteří trošku slintají :-)

U všech štěnátek na prodej nabízíme možnost splátek s tím, že první splátka musí být minimálně 15 000 Kč.


DUSTYprodaný - 27 000 Kč
Dusty je bezproblémový, vyrovnaný a hodný pejsek, nejkontaktnější  štěňátko z obou vrhů.

Dusty má silnou kostru, bude vážit kolem 3 kg, s klidným svědomím ho doporučuji i do rodiny s dětmi, kterým by byl super parťákem.
Je opravdu závislý na lidech, má je moc rád. Je sice moc hodný, ale dokáže i pěkně zařádit a pobavit.
Jeho zbarvení je hodně světle plavé, s přechody až do bílé, má bílé tlapky a lysinku na hlavě, která vynikne po výměně srsti. Zbarvení má phantom merle – poznáte podle drobných modrých žilek v očích.
Vše je u něj v pořádku, má sestouplá obě varlátka, má nůžkový skus, nemá kýlu ani fontanelu.
Je kompletně očkovaný a ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům, má udělané koprologické vyšetření s negativním nálezem.


DOMINIK – není na prodej
Domísek je exteriérově nádherný pejsek s bohatou srstí.
Je to miláček, ale není tak závislý na člověku, baví ho to ve smečce. Velice rád řádí a venku lítá s klacíkem.
Je také krémový, ale tmavě, bez bílé barvy, je také phantom merle, má nádherně modrou část jednoho oka.
Také u něj je vše v pořádku.


DONA – asi bude na prodej - PRODANÁ - 30 000 Kč
Donička opička. Prochází línáním, momentálně vypadá jako skutečná opice
:-)
Dona je na pomíka netypicky trochu nedůvěřivá holčička. Je to takový samorost, je šťastná ve smečce, baví jí hrát si s ostatními pejsky. Ale stačí si jí začít více všímat a hned k vám přilne. U této fenky mám pocit, že se v nové rodině může zcela změnit. Pokud bude někde jediným pejskem, může jí stoupnout sebevědomí a může se stát úplně závislou na svém pánovi. Každopádně je strašně hodná, na mě někdy až moc
:-)

Dona má super kostru, bude ideální velikosti kolem 2,5 – 2,8 kg, zatím je trochu slabší v srsti, ale to se může rapidně změnit, jinak bez vad.


DOROTKA – bude na prodej do speciálních podmínek - PRODANÁ- 20 000 Kč
Dorotka je miniaturní holčička, přesto s pevnou kostrou. Má nádherný medvídkovitý exteriér, huňatou srst, chlupaté nohy, dokonalou hlavičku.
Malá tělem, velká duchem! Je to takový diblík, kterého je ale všude plno. Nic si nenechá líbit, je věčně v pohybu, stále veselá a hravá. Přináší spoustu zábavy.
Uvidíme, jak poroste, je možné, že bude v budoucnu na prodej.
Aktualizace: Dorotka se pomalu může chystat do nového domova, napište si prosím o více informací a podmínky.