ŠTĚŇÁTKA

Vrh A    Vrh B    Vrh C    Vrh D    Vrh E

Aktualizace 15.2. 2020
Děkujeme všem zájemcům, kteří jsou nadšeni z našich pejsků a také našeho přístupu k nim. Je vás stále strašně moc, což mě sice moc těší, ale zároveň se všem zájemcům i našim čekatelům omlouváme, ale   
momentálně štěňátka neplánujeme.

Jak se vyvíjí naše životní cesta, je pro nás stále těžší najít pro naše odchovy nové majitele, kteří by to měli s pejsky srovnané tak, jako my (bereme psy jako rovnocenné partnery, zastáváme pozitivní metodu výchovy, vše přizpůsobujeme pejskům a především dáváme všem prostor pro projevení vlastní individuality atd. atd.).
Sice mám na lidi nos, ale pomíci jsou tak atraktivní plemeno, že v tom množství snadno něco přehlédnete, a popravdě mě to už unavuje stále třídit a žít v obavách, zda se bude mít náš prcek skutečně tak dobře, jak si přeji.

Odchovali jsme v našem životě už spoustu štěňátek a naštěstí, až na pár výjimek (slovy 2) se soužití vždy povedlo, ale přesto, chceme si nyní užívat společného života s pejsky, pomící jsou mnohem náročnější plemeno, než naši předešlí maltézáčci, proto potřebují i více naší péče a lásky, a to, pokud se odchovům věnujete opravdu zodpovědně, vždy přináší nějaké omezení pro ostatní pejsky.
Posunuli jsme se na naší cestě, a právě takto nám to momentálně vyhovuje a navíc na světě je spousta dalších pejsků, kteří potřebují pomoc. Tímto směrem se nyní naše cesta ubírá.

Pokud budeme mít štěňátka, tak především pro naše vlastní potěšení, pokud nějaké štěňátko nebude moci zůstat doma a bude 100% zdravé, budeme mu hledat tu nejlepší možnou novou rodinu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


Aktualizace 26.1. 2019

ELVÍRKA MÁ NOVÝ DOMOV!

Momentálně nemáme štěňátka k rezervaci, další vrh plánujeme na zimu/jaro 2020
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktuálně nebízíme krásnou, téměř bílou, fenku ELVÍRKU! - PRODANÁ
Aktualizace 2.12. 2018

Máme štěňátka k rezervaci.
Více ve vrzích D + E

Spoustu fotek štěňátek najdete na mém facebooku tady
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizace 9.5. 2018
Momentálně nemáme štěňátka k rezervaci.
Boník už má stálý domov.

Aktualizace 24.4. 2018

K rezervaci poslední pejsek v luxusním merle zbarvení BONIFÁC. Cena 38 000 Kč.
Cena je díky jedinečnosti a kvalitě vyšší, dohoda možná, možné je i spoluvlastnictví.

Do výborných podmínek, kde bude mít možnost projevit svou individualitu.
Nejlépe k dalšímu pejskovi. Může i k dětem :-) Je to veselý a silný pejsek bez vad.

VRH A       VRH B

30.1. 2018 Máme štěňátka NA PRODEJ!
Podrobnější info najdete na podstránkách jednotlivých vrhů (A a B).
Štěňátka jsou pravidelně odčervovaná, očkovaná, čipovaná, mají vystavený europas, jsou zvyklá na česání, koupání, fénování, žijí volně společně s námi ve skupině pejsků, jsou zvyklá i na velké pejsky a velké kočičky.
Od nás dostanou do výbavičky kromě granulek i základní luxusní kosmetiku pro správnou péči o srst.
Máte-li zájem, kontaktujte nás nejlépe prostřednictvím formuláře (v Kontaktech) a napište prosím něco o sobě.